Ybera Paris BOTULÍNICA CAPILAR 3in1 (Botox+Reconstructor) komplekt 500 ml

BOTULÍNICA CAPILAR YBERA, esimene Hair Botox + Reconstructor 2 in 1.

Selle taimsel palmitoüülil põhinev vormel stimuleerib rakkude uuenemist juuste kiududel, taastades nende puuduva massi 50% võrra ühe kasutuskorraga,toitudes ja taastades neid.

BOTULÍNICA CAPILAR süsteem annab juustele:

  • Suurt tugevust ja vastupidavust
  • Toitumine ja niisutus
  • Mahu ja tihedust
  • Kohevuse kõrvaldamine
  • Nanoregeneratsioon ja vananemisvastane toime
  • Kaitse ja sära
  • Proteiinimassi taastamine ja juuste rekonstrueerimine

Botulinum kapillaar taastab juustest kuni 50% ühe kasutuskorraga 3-5 kuu jooksul. Muudab stiilimise lihtsamaks ja vähendab  föönitamiseks kuluvat aega.Ybera Botulinum – hooldus, mis kõrvaldab lõhenenud juukseotsad, muutes juuksed elastseks, läikivaks, siidiseks ja silmnähtavalt nooremaks

Toote kasutamiseks on kolm võimalust: koos või eraldi. Koostis: botuliintoksiin, piimhape, hüaluroonhape ja veel 10 aktiivset hapet, hüdrolüüsitud keratiin, kookos- ja sheavõi jne.

KOMPLEKT: BOTULINICA CAPILAR

  • Niisutav šampoon – 500 ml
  • BOTULINICA CAPILAR Botox – 500 ml
  • BOTULINICA CAPILAR Intelligent Reconstructor – 500 ml

Juhend juuste taastamiseks ja silumiseks

1. Peske juukseid 2-3 korda vananemisvastase niisutava šampoonigaAnti-agehydrating. Eemaldage liigne niiskus fööniga ja jagage juuksed 4 osaks. Juuksed ei tohiks olla märjad ega kuivad.

2. Kanna CapillaryActive sileda noorendamise aktivaatorit salk-haaval hästi rätikuga kuivatud juustele, jättes vähemalt 0,5 cm kaugusele juuksejuurtest.Jäta mõjuma 30-40 minutiks õhukeste ja blondide juuste puhul ning 60 minutit kangekaelsete, karedate ja loomulike juuste puhul.Pange termomüts peale või kasutage Photoni ja vähendage aega 2 korda.

3. Loputage juukseid 50% veega ja eemaldage liigne niiskus rätikuga.

4. Rakenda SmartRebilder ja kammi läbi. Jäta 15-25 min.

5. Loputage juukseid kergelt veega, kuivatage 100%. Vajadusel kandke kuumakaitset ja jätkake juuste triikimisega. Kasutamistemperatuur blondidele 180-200C, värvitud juustele 200C, kõvadele, karedatele kuni 210C. Triikige iga kihti vähemalt 5 korda.

 Juhend lokkide taastamiseks ja moodustamiseks

1. Peske juukseid 2 korda vananemisvastase niisutava šampoonigaAnti-agehydrating.Eemaldage liigne niiskus rätikuga ja jagage juuksed 4 ossa. Juuksed ei tohiks olla märjad ega kuivad.

2. Kanna CapillaryActive sileda noorendamise aktivaatorit salk-haaval hästi rätikukuivadele juustele, jättes juuksejuurtest vähemalt 0,5 cm kaugusele.Lasta mõjuda 20 minutit. Saate rakendada soojust.

3. Loputage juukseid veega ja kujundage juuksed vastavalt soovile. Vajadusel saate ravi korrata mitte varem kui 30 päeva pärast.

 

 

Profitoode

Profitooteid saavad osta registreeritud ja meie poolt kinnitatud ettevõtted. '