1. HairLux postitab tooted peale arve tasumist.
 2. Müügileping loetakse sõlmituks arvates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva ettemaksu laekumist IluTrade OÜ arvelduskontole.
 3. Pärast müügilepingu jõustumist (Ostjapoolset ettemaksuarve tasumist) komplekteerib HairLux tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks HairLux’i logistikapartnerile.
 4. Tellimused, mis on esitatud ja mille eest ettemaks on laekunud HairLux’i arvelduskontole tööpäevadel enne kella 17:00 kogu kaup lähetatakse järgmisel päeval ja tarnitakse Ostjale 2-3 päeva jooksul.
  • Saartel võib kohaletoimetamine aega võtta kuni 3-5 tööpäeva.
  • Juhul, kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib HairLux klienditugi Ostjaga kokku sobiva tarneaja.
 5. Viivitusteta kohaletoimetamiseks peab Ostja hoolega üle kontrollima kohaletoimetamiseks sisestatud andmed.
 6. Alates 65€ on toodete kohaletoimetamine Eestis tasuta, välja arvatud kullerteenus . Alates 120€ on toodete kohaletoimetamine Soome, Läti, Leedu ja Rootsi tasuta, välja arvatud rahvusvaheline maksipakk, kuni 20kg.
 7. HairLux logistikapartneriteks tellimuste kohaletoimetamisel on:
  • Omniva
  • SmartPost
  • Kuller
 8. Täpsemate tarneviiside ning hinnakirjaga on Ostjal võimalik tutvuda HairLux’i veebikaubamaja personaalsele kontole sisse logides või koduleheküljel ikoonile “Ostukorv” vajutades.
 9. Kauba tellimisel väljaspool Balti riike peab Ostja valima selleks sobiva transpordiviisi.
 10. Tarneaeg oleneb sihtriigist ja valitud tarneviisist.
 11. Suuremahulised saadetised kaaluga rohkem kui 31,5kg või mahuga üle 0,126m3 toimetatakse sihtkohta ning Ostja peab tagama saadetise mahalaadimise võimalikkuse.
 12. “Uksest ukseni” transport tähendab seda, et Ostja korraldab ise kauba vastuvõtmise ja siseruumidesse toimetamise.
 13. Kulleritel ei ole kohustust ette helistada.
 14. Transpordi käigus vigastada saanud tooted, kuid mitte tootepakendid asendatakse Ostjale.
 15. HairLux ei vastuta toodete kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui tooted on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida HairLux ei saanud mõjutada või ette näha.